Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Le lehet szokni valahogy a...

Le lehet szokni valahogy a csikisségről?

Figyelt kérdés

tudom,ez most így fura kérdés,csak annyira csikis vagyok,hogy már szószerint mindenemen csikis vagyok,ha valaki egy picit gyengébben hozzámér,akárhol,az csikis,és elkezdek visítozni


már szinte attól is teljesen bepánikolok,ha ujjakat látok


erre rátesz egy lapáttal,hogy a barátnőm is mindig csikiz,ezért nem is merek néha a közelébe menni


és igen,tudom,jópofa ha csikizünk valakit,de nálam már nem


régebben a fiú osztálytársaim azzal szivattak,hogy addig csikiztek,amíg le nem estem a székről,és már a sírás határán voltam


és az unokatesóm is mindig csikiz,ha nálunk vannak,és ő ráadásul sokkal erősebb is nálam,ezért el se tudok futni vagy bármi,mert simán leszorít és addig csikiz hogy már kész vagyok...


gyűlölöm ha csikiznek


erről le lehet szokni valahogy??


13l


2011. nov. 19. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Én azt szoktam csinálni, ha a barátom hozzám ér, és ott csikis vagyok, hogy erősebben megdörzsölöm ott, és akkor elmúlik egy időre a csikisség. A hasam jobb oldala csikis különben, de nagyon :)).

2011. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha aktuális a kérdés még, akkor nyugodtan írj rám, tán tudok tanácsokat adni ezen ügyben...


Üdv

2012. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!