Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a zsibbadás,...

Mi lehet ez a zsibbadás, rossz érzés? Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Időnként lezsibbad a bal de van amikor a jobb karom is,a nyelvem annyira h nem tudok beszélni,irni sem,volt hogy már a lábamra sem tudtam állni mert nyaktól lefelé semmit nem éreztem,annyira elzsibbadt h mintha nem is hozzám tartoznának.a szememre is rámegy,olyankor sötét folt-félék jelennek meg,mint amikor az ember becsukja a szemét.....nos ugyanez csak nem csukom be.... általában a fejem hasogat,de főleg a halántékom és a hátsó féltek..... Voltam orvosnál de 1 hetes bentlét után nem tudták kideriteni mi okozhatja igy rám lett fogva hogy szimulálok.... Segitene valaki mi lehet ez? Az elején csak párszor volt de egyrejobban sűrűsödik és nincsenek előjelei egyszerűen csak elkezdődik és napokig ágyban fekszem :(
2009. máj. 8. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyre gyakrabban van, akkor menj vissza a dokihoz, most biztos tudod produkálni.

Valószínüleg agyi zavar.

2009. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
huu igy nehéz,de vagy szived rakoncátlankodik,erre zsibbadás miatt gondolok,vagy a vérkeringésed.sürgösen keress egy nagyon jó belgyógyászt,és ha nem az ö területe majd továbbküld,ne halogasd,nehogy rossz vége legyen,elég durva amit irtál.várom a válaszod,hogy mi van veled.
2009. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a tünetek eléggé keringéis vagy agyi működési zavarra utalnak,a zsibbadások sok mindentől lehetnek,nem megfelelő szívműködés.:tehát emiatt nemjó a keingés,sajnos agysebész nem vagyok,de az ottani központokban valami tuti nagyon nincs rendben.menj más kórházba,vagy magánorvoshoz,mert amint ezt te is nagyon jól látod,nagyon komoly dolog,nem egy nátha..
2009. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég komoly panaszaid vannak, menj el újra egy orvoshoz!

Én nem értek annyira hozzá, mint az előttem szólók, én agydaganatra gondoltam volna. Nem akarlak rémísztgetni. Bár biztos csináltak CT-t, akkor meg úgyis ezt észrevették volna.

Jobbulást!

2009. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, de ez nagyon rosszul hangzik!

Anyunak például sclerosis multiplexe van, annak is lehet zsibbadás az egyik tünete. Agyvízből lehet kimutatni ezt a betegséget.

Mindenképp cirkuszold ki az orvosnál a kivizsgálást! Addig is próbáld megfigyelni, van-e bármi, ami kiválthatja. Pl: élelmiszer, időjárás, stressz, a Hold,...


Remélem, mielőbb meggyógyulsz!

2009. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát igyekszem keresni egy orvost aki remélhetőleg kideriti mi a baj,vizsgálatok az ezelőtti alkalomnál is voltak bőven,de hátha akkor nem látszódott....vagyishát remélem nem lesz komoly....
2009. máj. 8. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes toxikológussal is konzultálni, ha eddig nem találtak semmit, ugyanis sajnos vannak olyan vegyszerek, amiket nagyon nehéz kimutatni, és csendben végzik szörnyű munkájukat.

jobbulást!

2009. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem valószinű,mert az első ilyen jó másfél-két éve volt de azért köszönöm ^^
2009. máj. 10. 17:35
 9/10 timido válasza:
Nah miujság van veled? megszüntek a zsibbadások?
2010. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a figyelmességet :D jól vagyok már csak nagyon ritkán jön elő akkor is csak annyi h 10 perces rosszullét

nemtudom még ma sem milehetett jártam orvosokhoz de csak az időmet pocsékoltam

2010. máj. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!