Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek túlterheltség ellen?

Mit tegyek túlterheltség ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször kiborulok, túlvállaltam magam.

Most egyre több mindent kell megcsinálnom rövid időn belül. Értem itt ez alatt a nyelvvizsgát és az emelt érettségit..

Hirtelen haragú lettem és a legkisebb rossz szóra is egyből ugrok.

Kijárok futni, hogy valamelyest levezessem a feszültséget, de ez kevés.

Gondolkoztam nyugtató hatású gyógyhatású készítményeken, hátha attól valamelyest javulna a közérzetem.

Ha van valami jobb ötletek ennél, vagy tapasztalatotok, írjátok meg. 19/L


2011. nov. 7. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem te azok közé tartozol, akik rosszabbul tűrik a stresszt. Ez egyénfüggő. Más is nyelvvizsgázik és sok diák érettségizik is, mégsem jelentkeznek náluk ilyen tünetek.

A stressztűrő képessége mindenkinek más, vannak akik jobban terhelhetők mások kevésbé. Ez tejesen normális.

Nem kell szó szerinti nyugtató termék, mert nincs veled semmi baj, inkább igyál teákat, vannak közöttük jótékony hatásuk a problémádra. Stressz alatt megnő a szervezet igénye, mert extra kiképzést kap, és a napi megszokott vitaminbevitel már kevés neki. Én ezekre figyelnék és arra, hogy az embernek azért kell hogy legyen egy egészséges önkontrollja, mert az élet sokkal nagyobb próbák elé állíthat és akkor mit fogsz csinálni? Ne hagyd eluralkodni ezt magadon.

2011. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!