Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábtörésesek, nektek milyen...

Lábtörésesek, nektek milyen volt gipszben?

Figyelt kérdés

2011. nov. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel már egyszer volt eltörve a lábam, igy előre látóan könnyitett műanyag gipszet kértem, Igaz, hogy majdnem 10ezer forint volt, de igy is elég keservesen telt el a 2 hónap. Eleinte állandóan bedagadt a lábam, és borzasztóan szoritott a gipsz, később meg jött a viszketés. Pedig még szerencsém volt, mert nem is nyáron a melegben voltam gipszelve. Amikor levették a gipszet, a lábamon a bőr borzasztó ronda volt, ki volt száradva és hámlott. Összességében véve utáltam az egészet, de túl lehet élni.
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem 4-edik hete van fent, és már nagyon kellemetlenül érzem magam benne... :S
2011. nov. 6. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitartás! Már legalább a felén túl vagy. Sima törés vagy műtöttek is?
2011. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak "sima" lábközépcsont-törés :)
2011. nov. 7. 18:32
 5/7 Homonnay Máté válasza:
szar volt, nekem bár csak két hétig volt fenn, de azalatt 5 gipszet kaptam Írországban, azt mondták műteni is kell,inkább hazajöttünk(itt jobbak az orvosok),a Magyar orvosok rávágták, h hozzá nem nyúlnak,járógipsz, és most sincs semmi bajom, pedig múlt nyáron történt.
2011. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már biztos lekerült a gipszed. Jobban vagy?
2011. nov. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, kedves 06:27-es! :)


Múlt szerdán került le a lábamról a gipsz, de még mindig bicegve járok, és a szurit is még adnom kell a hasamba. A lábam teljesen lesoványodott :(


De végre lekerült róla és ez nagyon jó érzés :) Végre cipő és zokni van a lábamon és nem fagynak le a lábujjaim az utcán. A viszketés és a lábmosás hiánya volt tán a legrosszabb az egészben. Meg a szaga :(

2011. nov. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!