Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A körmeim nagyon vékonyak és...

A körmeim nagyon vékonyak és gyengék, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
A hajam mindig szép dús és vastag szálú volt, a körmöm viszont csapnivaló. Igaz, hogy gyerekkorom óta rágom, de hát azért (is)rágom, mert ha megnő egy kicsit, rögtön visszahajlik. Meg persze idegesebb vagyok az átlagnál. Mit csináljak? Ha lakkozom rendszeresen, megerősödhet?
2009. máj. 6. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A Revalid ha jól tudom, a körmökre is jó

Nekem is nagyon puha, de nekem a hajam is törékeny és száraz

2009. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem genetikailag ilyen vékony a körmöd. Szedhetsz vitamint is, de szerintem nem lesz látványos a változás. Sajnos én is rágom és ezért már régóta műkörmöm van, hogy ne rágjam és hogy szépek legyenek a körmeim. Én ezt javasolnám neked, próbáld ki. Nem drágább egy jó vitaminnál a műköröm sem.
2009. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Revalid, vagy egyéb ásványi anyag és vitamintartalmú belsőleges készítményeken kívül használj a körmödre kálcium-gélt. Olyan, mint a körömlakk, ugyanúgy kell felkenni, nekem használt.
2009. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
létezik körömerősítő lakk (pl Avonnál), és szép fényes, ápolt kinézetet is ad
2009. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Revalidot kezdtem el szedni, de voltak a bőrömmel is problémák, így nekem a doki nem javasolta a Revalidot, mert attól hajlamossá válhat a bőr a kipattogára. Így én a Forcapil nevű készítményt szedtem.
2009. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!