Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Apukám (47) zúgásra panaszkodi...

Apukám (47) zúgásra panaszkodik a fejében. Nagyon meg vagyok ijedve, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nehéz megfogalmazni, de mintha ott jobban érezné, ahogy lüktet ott a vér. Ma már 10-15ször jött rá.
2011. okt. 20. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjen el anyukad az orvoshoz es ott megmerik a vernyomasat. Valoszinuleg magas.
2011. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

anyuad, helyett apukád menjen el

bocs, elirtam

2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet, tényleg orvoshoz kéne menni vele, mert lehet valami komolyabb dolog jele is.
2011. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fáj a feje,nyilván magas a vérnyomása.De nálam pont fordítva van.nekem mikor alacsony akkor szokott zúgni a fejem.Szóval ez vérnyomás ingadozás lehet.Mérjétek meg a pulzusát.Ha sok,inkább magas a vérnyomás.
2011. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó hozzászólás elég zavaros volt. A pulzusból nem következik a vérnyomás, a zúgásnak meg számtalan más oka is lehet, egyáltalán nem "nyilván" magas a vérnyomás.
2011. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%-osnak.Ha az ember pulzusa alig tapintható,akkor alacsony lehet a vérnyomása.Szerintem.Legalább is úgy tanúltuk eü suliba.Persze hogy nem csak magas vérnyomástól lehet fejzúgás.Ez csak egy példa volt.Nem kell szegény kérdezőt egyből megrémiszteni.Az a legbiztosabb,ha megmérnék a vérnyomását.
2011. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vérnyomást érdemes lenne megnézetni, az igaz, meg esetleg szemészet, fül-or-gégészet...

Nekem is zúgott a fejem, kicsit rossz lett az egyensúlyom, és kiderült, hgoy be van gyulladva fülem, és fel kell szúrni (pedig nem is fájt) Most már elmúlt ^^

2011. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomásprobléma, lehet idegi eredetű is.Meg még sok más.Nem kell megijedni, de azért nézze meg orvos.
2011. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!