Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csomó a torokban, légzési...

Csomó a torokban, légzési nehézségek. Mit jelenthetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
néhány éve előfordul velem olykor, h hirtelen letompul az agyam, néha rosszul is leszek, valami erős szorítást érzek a torkomban, nehezebben kezdek lélegezni, amitől ásítási rohamok jönnek rám... kb 15 perc alatt elmúlik, néha enyhe fejfájás marad utána, de egyszer szabályosan tudatmódosult állapotba kerültem közben, utána kegyetlenül rosszul voltam és egy padon fetrengtem fél óráig. én valami idegrendszeri problémára vagy hisztériára gondolnék, talán tévedek. mi lehet ez? ...
2009. ápr. 28. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetegség tüneteit produkálod! Hosszú, eléggé megfoghatatlan betegség, de nem reménytelen a gyógyulás. A gyógyszerekkel legyenek fenntartásaid és csak akkor és annyit szedj be, amennyit nagyon muszáj. Sokat segíthetsz magadon önszuggeszióval, idevonatkozó gyakorlatokkal és a magaddal szembeni türelemmel.
2009. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Talán csak pánik. ne gondolj rá mert akkor soha nem mulik el. Élj és gondolkozz pozitivan. A gyógyszereket nem javaslom énsem , de vannak nyugtató hatású teák ami mégse gyógyszer ,de ha hiszel benne biztos hat.Vagyis inkább biz magadban. Kitartás!!!!! ( ha nem fordulj bátran dokihoz, egyedül nehéz leküzdeni, de nem lehetetlen)
2009. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

lehet, hogy tényleg pánikbetegség, bár teljesen nyugodt állapotban szokott rámtörni és közben is nyugodt maradok, csak rosszul leszek. mindenesetre köszönöm. gyógyszert nem szedek, és nem is szeretnék, ezen aggódni sem szoktam, csak gondoltam, kiderítem, mi lehet ez :)

2009. ápr. 29. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!