Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ásításrohamok. Valakinek van...

Ásításrohamok. Valakinek van még ilyen problémája rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Egy ideje feltűnt,hogy mindenféle álmosság és fáradtság nélkül rohamszerű, visszatarthatatlan ásítozás fog el.. többnyire a legképtelenebb helyzetekben, hogy aztán nem győzöm magyarázni, figyelek én, csak valami kórság szállt meg..:( Betegség ez vajon? Milyen szakterületre tartozik?
2009. ápr. 27. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányod lép fel. Agyi. Ha ki van szellőzteteve, kimégy a szabadba, és ott is, akkor fordulj a körzetihaz, s továbbutal.
2009. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakoznek az elottem szolohoz, kiegeszitve azzal, hogy:

ha nem mozogsz eleget, akkor probalj picit tobbet.., ill. egyel-igyal rendszeresen normalisan. Sokan alabecsulik a jelentoseget. Nem tudom dohanyzol-e, attol is lehet. Kulonbozo keringesi zavarok eseten szinten, de az mar a korzetid reszortja, ha odaig eljutsz vele.

2009. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, remélem akkor, hogy nincs semmi komolyabb, vagy valami keringési rendellenesség.. Mindegy, hogy kinn, vagy benn, de inkább stresszes helyzetekben szokott előfordulni, mikor valamire nagyon kell figyelni.. Cigit már három éve letettem, de tényleg nem mozgok rendesen, erre nem is gondoltam, hogy összefüggésben lehet..
2009. ápr. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!