Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A vesegyulladásnál beküldenek...

A vesegyulladásnál beküldenek kórházba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobban is járnál ha igen!Nem játék az ilyen!
2011. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ

mennyire gyulladt,milyen kezelésre szorulsz


én kerültem már korházba emiatt,de legtöbbször időben észreveszem és elég itthon kikúrálnom magam gyógyszerrel,jobb esetben nyirfalevél teával (utóbbi csak akkor elég ha már akkor elkezdem inni mikor érzem hogy megfázott)

2011. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nektek mi volt a tünetetek? mert magas a vérnyomásom.. és hasi ultrahangra megyek majd és kiváncsi vagyok hogy nekem is vesegyulladásom van-e ha igen akkor még valahogy kicsit kúrálgatnám magamat!
2011. szept. 15. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:

magas vérnyomás kismillió dolgot jelenthet


ha gyulladt a veséd,akkor azt a görcsöléséből érzed

2011. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor nincs vesegyulladásom :D huhh :D egykis megkönnyebbülés egyébként mostanában 124 körül van a vérnyomásom ez jó? 130 körül is szokott és azis jó?
2011. szept. 16. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:

120/80 az átlag


tiéd jobb nem is lehetne


miből gondoltál vesegyulladást?

milen tüneteid vannak?

voltál bármilyen orvosnál?

2011. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem sincs... csak azt érzem nagyon furának hogy reggel nem igazán kell elmennem wc-re mert máskor mindíg azzal kezdtem a napot hogy wc-re mentem :D de aztán lehet keveset iszok vagy nem tudom mi ez.. :S
2011. szept. 17. 10:47
 8/9 anonim ***** válasza:

ha este nem iszol,még jó hogy reggel nem kell wc-re menned :)


igyál meg este fél liter akármit,reggel első dolgod lesz pisilni menni


napi másfél liter legyen meg legalább


ha azon kivül hogy reggel nem kell pisilned,nincs semmi bajod akkor nyugodj meg,egészséges vagy :)


(vesegyulladásnál rettentően fáj és görcsöl a vese,nem is tudom honnan gondoltad h a tiéd gyulladt)

2011. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D amúgy valamikor kell mennem reggel wc-re de úgy hogy nem érzem hogy mennem kellene csak elmegyek és akkor jön :DDD de ha ez semminek a jele akkor oké :D
2011. szept. 17. 13:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!