Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a gyomrom. Mit tegyek?

Nagyon fáj a gyomrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap délután nagyon sokat ettem,össze-vissza mindenfélét,lehet azért is,mert menzesz előtt vagyok nem sokkal.Máskor feleennyit se eszem.

Reggeli:1 szelet vajas pírítós+fél csücsök+tejeskávé.

Suliban 2 szendvicset ettem meg.

Aztán itthon elindult a lavina:

1 tányér chilis bab

1 jó nagy darab csücsök szalámival,paprikával,paradicsommal

1 tábla étcsoki

1 nagy pohár tej+1 nagy bögre tejeskávé

1 alma

sós mogyoró

1 joghurt

1 szelet zsíroskenyér paprikával,paradicsommal


Már este se éreztem túl jól magam,most viszont egyenesen rosszul vagyok,úgy érzem magam mint aki másnapos.Nagyon feszül a gyomrom,mintha kövek lennének benne és hányingerem is van.Mit vegyek be?Hasfájós gyógyszer nincs itthon.


2011. szept. 10. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek után nem csoda, h rosszul vagy. Ma ne egyél semmit, max. valami keveset, és könnyűt. Én mikor nagyon rosszul voltam, reggeliztem egy keveset (egy deci tejeskv és fél szelet kuglóf), aztán egész nap egy alma (ennyit kívántam).

Vacsira már tudtam főtt zöldséget, párolt husit enni, lefekvés előtt meg még egy kis joghurt, és ennyi volt.


Szóval ma vagy diéta, vagy valami olyan, amitől tuti hánysz, mert akkor kijön, aminek ki kell.

2011. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!