Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csomót érzek az alkaromon, mi...

Csomót érzek az alkaromon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 0,5 mm-es és kettő van belőle a bőröm alatt, mozgatható és semmilyen színe nincs, nem is fáj!Olyanok mint egy kicsi golyók és az alkarom belső felén van! Mi lehet ez? Tudom doki...de ti szerintetek?
2009. ápr. 19. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem masszőr
2009. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én már azt hittem rák! ugye nem az?
2009. ápr. 19. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. zsírcsomó (zsírnadanat). Az jóindulatú, de nem árt megnézetni. Meg biztos sok más is lehet.
2009. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint zsírdaganat... bocsi, már félregépelek
2009. ápr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. máj. 1. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Az csak nyirokcsomó. Picit megduzzadt. Akármitől lehet, pl. valamilyen betegség után. Nekem pl. sajna rendszeresen van, mert a tenyerem csupa ekcéma mindenféle vegyszertől, és a sérüléseken bejuthat ilyen-olyan baci, ami ellen a szervezet így (is) védekezik. Doki mondta nekem is.
2009. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, voltam dokinál és gangion vagy mi a fene! Hajlamom van rá és még lehet több is, ha zavar kivetethetem azt mondta, de nem szükséges!
2009. okt. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!