Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Isotrexint gélről milyen...

Isotrexint gélről milyen tapasztalataitok vannak? Ijesztő amiket olvasni róla.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol és miket olvastál róla, de én használtam hosszabb ideig, és csak jót tudok róla mondani! Teljesen eltűntette a gyulladt pattanásokat és semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Én csak ajánlani tudom. :)
2009. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pattanásfórumokon olvasgattam,hajhullást olvastam,meg barna foltokat ha kimegy az ember a napra.
2009. ápr. 18. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és hogy a kúra után visszajöttek a pattanások.
2009. ápr. 18. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Az csodakrém! :) én így hívom. Bár most nem használom és tényleg visszajöttek, de szerintem nem annyira. Én mindnig este kentem be és így nem érte tuti napfény. Ja és sokat nem érdemes kenni belőle mert nem egészséges tán, meg nem is hat úgy jobban, csak pocsékolódik.
2009. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze hogy barna foltok,amikor nyáron nem lehet használni,vagyis ha vki annyira akarja akkor is,akkor csak éjszaka szabad felkenni.Fényérzékenységet okoz...Egyébként tudom ajánlani az Aknemicin nevűt,az szinte ugyanez csak azzal nyáron is lehet szaladgálni.
2010. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!