Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért "LEHET" az, hogy valaki...

Miért "LEHET" az, hogy valaki hangulatember úgy általában?

Figyelt kérdés
Én arra, gondolok, hogy az időjárás befolyással van a hangulatára az embernek, de érdekelnek a meglátások, mert nem hinném, hogy egyformán, köszi!
2011. aug. 23. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

vérnyomástól is lehet szerintem. amikor alacsony az én vérnyomásom, szinte megse szólalok, és folyton álmos vagyok, tegnap viszont -miután megemelkedett a vérnyomásom- majd kiugrottam a bőrömből.

majd kipróbálnád, hogy amikor jókedved van akkoris és amikor rosszkedved van akkoris leméred a vérnyomásod? csak kíváncsiságból, érdekelne engem :)

2011. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

végülis igen, csak meg kell majd keresni :P


esetleg más észrevétel, többiek???

2011. aug. 31. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát klisé de mindenki más. Meg én kezdek egyre jobban hinni energiában szóval hogy negatív pozitív energia stb. Illetve valószínűleg ez az energia is annak az összessége hogy ki hogy reagál xy dologra, és az a reakció az energia.


Mint pl szerelem is hogy érezni kell meg minden, de elvileg meg csak kémia. Naa persze ez így elveszi az élet varázsát. Lényeg hogy valaki időjárásból szerez energiát, más meg nem. Aki onnan arra értelemszerűen jobban hatással van.


Meg hát még kis korban alakulnak ki ilyen dolgok, már akkor elválik. Illetve ha még konkrétabban végül is már születésedkor van egy adott személyiséged, ami gondolom a dns-től? vagy agyad, hormonok.


És végül is biztos van energia is. Kisugárzás is ilyen megmagyarázhatatlan, csak van.

2011. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én sose tudtam átlátni ezt az energiás dolgokat...bár próbáltam meditálni régebben, meg hasonló és akkor mondta, hogy itt meg itt érezd az átfutó energiát, felfrissülést...ilyesmi
2011. szept. 2. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm hát igazából én is csak olvasgatok ezt azt. Meg hát amikor tök jól érzem magam, akkor arra kicsit furán hangzana "mmmm kirobbanok a tökéletes vérnyomásomtól és a 100%-os vitamin mennyiségtől!!"


Pl meditációt nem próbáltam, majd talán egyszer hogy jobb csinál-e valamit.

2011. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nehéz igazán meditálni az biztos!!!
2011. szept. 8. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki még tud ide építő segítséget, javaslatot, kommentet???
2011. szept. 19. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!