Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek korán fel tudnak kelni simán gond nélül, és valaki meg szenved a koránkeléstől nagyon? És persze ez miatt egész nap fáradt!

Figyelt kérdés
Én 7 órakor kelek, ez nem sok, mégis rossz!!Elegem van!
2009. ápr. 14. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jómagam minden áldott nap hajnal fél négykor kelek (kivéve hétvégén),mert fél hatkor már dolgozom. (Egészségügy, és ekkor kezdünk). ja és mindezt 15 éve(10 évig keményen 3 műszakban). De a lényeg,én nem szenvedek tőle,valszínű persze megszoktam,bár az elején sem volt gond a felkeléssel. Ami miatt szerintem jól viselem,hogy gyalog járok a munkahelyemre,ami az otthonomtól kb. 25 perc hajnalonta,hazafele ugyanígy teszem. de a hajnali gyalog-galopp kellőképp magamhoz térít:),s télben,fagyban,hőségben,de ébren érkezem a munkahelyre,feltöltődöm ez alatt a 25 perc alatt. Üdv. Eszti
2009. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fú, ne is mondd. A koránkelés a halálom. Éppen jövő héten megyek helyettesíteni valakit és 5kor kell majd kelnem, már előre rettegek. Ilyenkor egész héten olyan vagyok, mint egy zombi, alig látok ki a fejemből, le vagyok lassulva. Ha előző nap 9kor fekszek le, akkor se bírok felkelni.

Ja, és én is 23 éves vagyok.:)

2009. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!