Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha oldalt fáj közvetlenül az...

Ha oldalt fáj közvetlenül az utolsó bordám alatt, belül és egy kicsit hátrébb, akkor az a vesém?

Figyelt kérdés
Bocs a gyermeteg kérdésért, csak szeretném tudni. Kicsit olyan érzés, mint amikor mélyen beszorul a levegő. Egyébként valószínűleg megfáztam két napja (elkapott az eső), tegnap napközben nem volt semmi, csak kicsit fáradtabb voltam, tegnap este már elég furán éreztem magam, ma éjjel és hajnalban már minden bajom volt: fáj a fejem, a torkom, a torkom mellett két oldalt a nyirokmirigyek, hőemelkedésem van + a fent említett fájdalom. Ez csak megfázás? Azért elég gáz, mert most le kell mondanom az utolsó pillanatban emiatt egy szabadtéri többnapos programot... nem tudom, mit csináljak.
2011. aug. 9. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A vesefájdalmat az emberek többsége a hátánál érzi,nem elől a borda alatt.Amelyik helyről te beszélsz az lehet a rekeszizmod,a tüdőd alsó fele,a gyomrod felső rész,szóval elég tág fogalom.

Igyál sokat,ágynyugalom ha teheted,c-vitamin ezerrel és hátha kigyógyulsz,mire menned kell.

2011. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!