Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől keserű/fanyar a nedvem?

Mitől keserű/fanyar a nedvem?

Figyelt kérdés
Barátom sokzor mondja h keserű nagyon a nedvem mitől? gomba nem lehet mert voltam orvosnál egy hete. Semmi szaga meg színe sincs csak nagyon keserű/fanyar. Lehet valamit csinálni? hallottam már arról is, hogy lehet h a hüvelyflórám nem jo, és vitamin hiánytol is lehet. Ha valakinek volt már hasonló problmája irjon, előre is köszönöm. 18/L
2011. aug. 9. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Fürdeni kell.
2011. aug. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet, mindenesetre lehet kapni hüvelyflóra-pótlót (pl. Alkagyn). És próbáld ki, hogy másfajta ételeket eszel - fiúknál befolyásolja a sperma ízét, hogy mit esznek, hátha ez a lányoknál is igaz :)
2011. aug. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a tejsav baktériumod,ami amúgy nem gond,mert ezek tartják fönn a savas ph-t a hüvelyben.Lehet,hogy a szeretkezés előtti intimzuhany segít egy keveset.
2011. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm azota elmentem még egyzer orvoshoz vért is vettek és kiderült h súlyos vitamin hiányom van. Az első válaszolonak csak annyit üzenek, hogy ne magából induljon ki és ne gép mögött legyen nagy a szája, belene lépjek neki:). A többi válaszolonak meg köszönöm a segítségét:) szép estét!
2011. aug. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!