Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szégyelnem kell magam amiatt...

Szégyelnem kell magam amiatt hogy sűrűn kell orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Kissé zavarban vagyok mikor megint az orvoshoz kell mennem.

Az utóbbi időben a háziorvoshoz mentem azzal hogy elestem, végül kiderült hogy műteni kell,ezért visszamentem beutalókért.


Később a hátam már annyira fájt(gerincferdülés)hogy ismét hozzá kellett mennem beutaóért mert így nem állapot.


Most pedig azért mennék mert vissza akarok menni az ortopéduhoz mivel elfelejtettem megbeszélni valamit a hátammal(lehet nem nagy probléma de jobb tudni, mint félni), és akkor már megnézhheti a lábam is.


A másik gondom hogy allergiás vagyok, és amikor csináltak 4évvel ezelőtt fújáspróbát nem volt okés. De akkor nem volt vele baj.

Most viszont sűrűn előfordul hogy nehezen kapok levegőt, és nem annyit amennyit én szeretnék,és elekarok menni egy új fújáspróbára ahol beszélhetek egy hozzáértővel.


Nagyon gáz mindig orvoshoz menni?

21 vagyok


2011. aug. 4. 16:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, megnyugtattak a válaszok:)

És így teszek!


Hisz ha a gerincemmel is előbb mentem volna nem lenne ilyen :)

2011. aug. 4. 17:23
 12/12 anonim válasza:
Nyugi ezzel nincs semmi gond. Nekem volt egy ismerősöm aki hetente járt dokihoz csak úgy (igaz még suliba jártunk)
2011. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!