Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szégyelnem kell magam amiatt...

Szégyelnem kell magam amiatt hogy sűrűn kell orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Kissé zavarban vagyok mikor megint az orvoshoz kell mennem.

Az utóbbi időben a háziorvoshoz mentem azzal hogy elestem, végül kiderült hogy műteni kell,ezért visszamentem beutalókért.


Később a hátam már annyira fájt(gerincferdülés)hogy ismét hozzá kellett mennem beutaóért mert így nem állapot.


Most pedig azért mennék mert vissza akarok menni az ortopéduhoz mivel elfelejtettem megbeszélni valamit a hátammal(lehet nem nagy probléma de jobb tudni, mint félni), és akkor már megnézhheti a lábam is.


A másik gondom hogy allergiás vagyok, és amikor csináltak 4évvel ezelőtt fújáspróbát nem volt okés. De akkor nem volt vele baj.

Most viszont sűrűn előfordul hogy nehezen kapok levegőt, és nem annyit amennyit én szeretnék,és elekarok menni egy új fújáspróbára ahol beszélhetek egy hozzáértővel.


Nagyon gáz mindig orvoshoz menni?

21 vagyok


2011. aug. 4. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, ne aggódj emiatt! Jobbulást! :)
2011. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az egészség mindennél fontosabb és a megelőzés! Tehát nem kell szégyellned magad e miatt az orvosnak ez a dolga hogy a betegeivel foglalkozzon! Azért van ott hogy segítsen! :)
2011. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem.
2011. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan! Erre vannak az orvosok! :D
2011. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

dehogy is gáz, az orvosok azért vannak hogy segítsenek

én minden nap orvoshoz megyek mert az apám az és tudom ő erre azt mondaná hogy ilyennek még a fejedben sem szebadna meg fordulnia, szóval menny el minél előbb!

2011. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, aranyosak vagytok.

De mindig ezt érzem ha mennem kell, vagy időppontot kérnem.


Kivéve ha nagyon kedves az orvos.



Bevallom néha hypochonder vagyok, de ezek valós dolgok, így mindenképp szeretném ha nem rosszabbodna:)


Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 4. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, pláne a te korodban. Nekem alapvetően más a felfogásom ebben. Én max szűrővizsgálatra vagyok hajlandó elmenni, de orvoshoz rendelésre, csak ha visznek. Nem hiszek bennük, nem bízok bennük. Ha valami bajom van, megpróbálom a netről beazonosítani, hogy mi lehet, és lehetőleg valami természetes (nem gyógyszeres) megoldást keresek rá. Meg áttekintem a lelki folyamataimat, mert a betegség nagyon gyakran lelki eredetű, azt kell helyretenni. Eddig még mindig sikerült így megoldani, ha volt valami.


Én nem zárom ki, hogy orvoshoz menni is szükséges lehet adott esetben, de szerintem általában próbáld elkerülni. Az egészségügyet én inkább betegségügynek nevezném, többnyire csak betegebb leszel, ha bekerülsz.

2011. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sokszor én is halogatom , és pl egy megfázásnál vagy torokfájásnál megpróbálom először itthon megoldani, ha nem megy megyek orvoshoz.


De magamtól pl nem tudtam volna gyógytornára járni, és most úgy érzem jót tesz a hátamnak, és tudom majd itthon is folytatni, illetve az allergiával még elvagyok, vettem jegyet egy sóterápiára, kipróbálom.


De ez a nem kapok rendesen levegőt azért szeretném 20 év múlva is használni a tüdőm, inkább beülök 1 órát várni és megnyugszom.


Régebben nagyon sokat mentem tényleg orvoshoz mert mindig megfáztam, fájt a torkom hasonló..

A gyomrommal volt bajom, mire kiderült hogy a foggátló miatt volt.


Ezen kívül azt rühelltem hogy nődokihoz kellett járnom sűrűn , mert mindig visszajött a felfázás vagy a gyulladás hiába tettem ellene.


Elhiheted én sem szeretek orvoshoz járni:(

2011. aug. 4. 16:53
 9/12 anonim válasza:
Mindig menny el orvoshoz ha úgy látod nagyon súlyos az eset mert (rosszabodhatnak) a dolgok!
2011. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
az orvosok hidd el iszonyatosan sok embert láttak már úgyhogy fiú vagy lány az az orvos akkoris ugyanúgy fog kezelni. nem néz többnek mint egy beteg
2011. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!