Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Mit tegyünk?

Mi lehet ez? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak (47éves) nagyon fáj jobb oldalon a hasa, délután már úgy érezte, hogy mentőt kell hívni. Most megint nagyon fáj neki, de ő azt mondta, hogy szerinte nem vakbél, mert akkor hányna, és sokkal jobban fájna, viszont mi aggódunk, mert nagyon makacs tud lenni.. Szerintetek lehet ez vakbél? Valamint múlthéten valamelyik nap mutatta hogy ugyanitt jobb oldalon, egy kis dudor van.. De visszahúzódott. Ma kérdeztem tőle, hogy megint ott van-e, de azt mondta, hogy nincs. Én úgy tudom, hogy e lehet sérv is.. Most akkor mi ez szerintetek?
2011. júl. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a sérv ugrott be elsőnek. Bármi legyen is, ezt sem te, sem mi nem fogjuk tudni diagnosztizálni. Komoly bajoknak is lehet ez tünete, beszéld rá anyukádat, hogy tegye félre a makacsságát. Ha tényleg "semmi baja", azt jó lenne, ha egy orvos állapítaná meg.
2011. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem epekövem volt. Én is éreztem egy dudort, mert be volt gyulladva az epehólyagom. Szinte azonnal műtötték.(előtte vérvétel, stb.)
2011. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Anyukámnak is volt epeköve '98ban.

Azt mondja ha nem lesz jobb akkor hétfőn elmegy a háziorvoshoz.. hiába mondjuk neki, hogy előbb kéne.:SSS

2011. júl. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!