Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszerek vannak...

Milyen gyógyszerek vannak lassú gyerekek számára?

Figyelt kérdés
Ugye a hiperaktívoknak "lassítókat" adnak, de akik lassúak mit adnak?
2011. júl. 8. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Megvan a szó, csak nem jutott eszembe: Teljesítmény fokozó!
2011. júl. 8. 14:51
 2/10 anonim válasza:

Minek akarod etetni olyan szharokkal a gyerekedet?:D

Vitamin kell meg stb.

2011. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesítményfokozóóó???

Te még hiszel a mesékben édes bogaram?

Ne adj/egyél ilyeneket.Változatos étrend és sok mozgás.

2011. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ezzel sokra mentem. Amúgy attól még hogy megkérdem nem azt jelenti hogy van gyerekem, illetve ilyennel akarom etetni. Amúgy nincs.
2011. júl. 8. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
a ginko bilobát tartalmaző termékek agyműködés serkentők, ilyen pl. a bilobil kapszula
2011. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az agyműködést serkentik hanem a mikrocirkulációt,tehát az agyi vérkeringést-vérellátást,de csodát ne várj tőle én szedtem vizsgaidőszakban és nem sokat ér,bár az igaz hogy átmentem,de az anélkül is ment volna :)))
2011. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én az olyasmi gyógyszerekre gondolok, amiket (hülyén fog hangzani) a filmekben mutatnak, hogy gyors a gyerek, a szülő nem adja be neki hanem ő nyeli le, és ő is gyors lesz. Vagy ahogy az előző mondta, vizsgaidőszakban diákok beszedik és pörögnek, dolgoznak. Ilyen létezik? :D (nem aspeedre gondolok :D)
2011. júl. 14. 00:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok mindennel lehet stimulálni az agyat (whehe), akár már egy magnézium tabletta is segít, reggelig lehetne irkálni.
2011. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Nootropil kapszulát szedtem vizsgaidőszakban, tökéletesen "elvégezte a feladatát", de nem többet (értsd: vizsgákon jól szerepeltem, DE vizsga után két nappal fogalmam sem volt a részletekről, csak nagyvonalakban tudtam elmondani az anyagot)
2011. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem sokat érnek.Én szedtem "sharp mind"-ot vizsgaidőszakban ezzel a g.bilobával,meg egy másikat ami szintén ez volt megfejelve egy multivitamin komplex-szel.

Szerintem parasztvakítás mind,csak pénzkidobás.Bár ha már plcébó hatása van akkor már megérte.

Ami hatásos lehet az az Amfetamin,de én azt nem próbálnám,ennyit nem ér az egyetem,ráadásul napok alatt elfelejtődik amit megtanultál,márpedig azért az szigorlatnál elég ciki :)

Szóval sztem nem lehet kívülről turbózni.Talán az egyetlen ha folyamatosan használod az agyadat.Tanulsz,tanulsz,tanulsz,megjegyzel,gondolkodsz,a wc-n sudokut fejtesz :) stb

2011. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!