Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha annyira utalom...

Mit tegyek ha annyira utalom magam, hogy mar nem tudok bizni magamban?

Figyelt kérdés
es annyira nem vagyok megelegedve magammal..ugy erzem mintha nem lennek kepes semmire..s ez belulrol jon es nagyon rossz erzes..nem tudok semmit..kerlek segitsetek
2009. márc. 29. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, az a legbiztosabb. Egyébként nem hiszem hogy nem lennél képes semmire. Ilyen nincs. Végy elő egy papírt, az egyik oldalára írd fel mi az amiben jó vagy, a jó tulajdonságokat, (külső-belső),mindent amit jól csinálsz legyen az bármi, a másik oldalra pedig azt amit rossznak látsz magadban. Szerintem a jó több lesz!!!! Ebből indulj ki,nincs minden veszve! De a legtöbbet egy szakember tud segíteni.
2009. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az előttem író tökéletesen leírta. amit a papír pozitív felére felírtál, azt csiszolgasd mégjobbra, senki se lehet mindenben tökéletes :)
2009. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!