Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindíg 100/as a vérnyomásom,...

Mindíg 100/as a vérnyomásom, szülőágyon volt 120/as, már akkor rosszul voltam. Tegnap 140/es volt?

Figyelt kérdés
Ma is rosszul vagyok, ájuldozok össze vissza. Míg megcsináltam egy adag tápszert, kétszer feküdtem le a konyha padlójára, mert sötétült el előttem minden, meg zsibbadtam?Pár hónapja észrevettem, hogy nagy wc után átlátszó valami folyik belőlem.Elvégeztem egy tesztet, vastagbélrákra kifelyzetten nagy esélyem van.Tidom,hogy ez csak egy teszt.de lehet köze a kettőnek egymáshoz?
2011. júl. 5. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mennyi idős vagy?Nem a szülés utánni kimerültséged miatt van ez a rosszuléted?Én 14 hónapja szültem és mai napig nem vagyok az igazi,sajnos ezek a tünetek miatt,szorongásom is lett.
2011. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én csk 22 vagyok, ez a második babánk.Lehet,hogy az,mert a nagyobbik is csak 2 éves,a kicsi meg 4 hónapos,és elég férasztó velük.Nem volt ilyen az első szülésem után.Tényleg nagyon rosszul vagyok.
2011. júl. 5. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülés utáni depressziód van, egy kis pánikrohammal. Valami növényi nyugtatót vegyél be és irány a doki.
2011. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!