Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem szeretnék rosszul lenni a...

Nem szeretnék rosszul lenni a ballagásomon. Mit tegyek előtte?

Figyelt kérdés

amúgy is kicsit hipohonder vagyok,és képes leszek ballagás előtt attól rettegni,sőt már most rettegek hogy elájulok,vagy rosszul leszek,mostanába amúgy se vagyok annyira jó passzban mindíg!!és félek hogy előtte már ezen fogok izgulni,és majd ezért elájulok vagy valami,hogy kerülhetném el? ha mégis érzem hogy szédülök ott,vagy valami,mit tegyek?folyadék?:)

és előtte szedjek be valami,B6-ot,vagy mit,egyek előtte sokat?:) Előre is nagyon szépen köszönöm. A ballagás szombaton lesz.:)

15L


2011. jún. 14. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egyél is igyál előtte-ne zabáld degeszre magad, de éhgyomorral sem mehetsz! Vigyél magaddal szőlőcukrot és innivalót! És mondjuk, ne az ájulásra gondolj!!!:)-hanem mondjuk arra, hogy csinos leszel, szép leszel, kényelmes legyen a cipőd, és ugyan ez egy búcsú ünnep, mégis vidám!!!

Sok sikert!

2011. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magneb6 jó ötlet!!! Ajánlom!!! És az előző válaszíró tanácsait is tartsd be!!!
2011. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm!:)))))))))
2011. jún. 14. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig szóltak az ájulós emberek a tanároknak és a társaiknak az ünnepségek előtt, hogy figyeljenek rájuk. Szerintem te is említsd majd meg, ha még nem tudnák. Nálunk sokszor szék is volt odakészítve bizonyos emberek mellé.


Beszéld meg barátnőddel, vagy aki mellett majd állsz, hogy kicsit beszélgessetek néha halkan, hogy ne ezen járjon a fejed. Vagy időnként lökjétek meg kicsit egymást és mosolyogjatok vagy bármi. Csak foglald el magad és ne idegeskedj.

Ha a stressz miatt ájulsz el akkor így ezt kivédheted és nem lesz semmi probléma.

2011. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt amit már előttem leírtak.

Egyél, igyál előtte, és közben legyél 200%-osan meggyőződve arról, hogy így, hogy megeszed ezt a szendvicset vagy akármit, nem lesz semmi bajod.A szőlőcukor is jó ötlet, hogy legyen nálad. Ezt is kezdheted betáplálni az agyadba, hogy ha bekapsz egy szemet, rögtön jobban leszel tőle. Ezeket a dolgokat már most kezd el tudatosítani magadban.

De ne bebeszéld magadnak, hanem győzd meg róla magad.Ez tény. Egy szem cukor, és semmi bajod.

2011. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vagy, ha mégis érzed, hogy valami nem okés, akkor is nyugodtan elmehetsz onnan (óvatosan, vagy kérj meg valakit, hogy kísérjen) árnyékba, székre, padra, akár hova, csak, hogy ne a tömegbe légy!!!

Én is ájulós voltam, nem zavartattam magam , ha rosszul éreztem magam, elsétáltam ilyenkor/vagy elkísértek és ha jobban lettem, esetleg :) vissza is álltam a sorba!

2011. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!