Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzadékonyság ellen mit tehetnék?

Werte kérdése:

Izzadékonyság ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Biztos sok ilyen kérdés volt, de momentán úgy érzem esetemben nem oldható meg egy zuhannyal a kérdés.

Hivatalban dolgozom, ahol "szerencsére" még klíma sincs. Nagyon fülledt a levegő, köszönhetően hamar lever a víz...

Naponta tisztálkodom, a szokásos higéniát betartva! (spray, parfüm, arcszesz, szappan... gyengébbek kedvéért)

Régebben sportoltam, akkor is hamar megizzadtam. (nem érzem, hogy testszagom lenne, de a bőröm ragad - egyszerűen nem bírom elviselni az izzadékonyságom... hogy lehet ezt kiküszöbölni, vagy tenni ellene, esetleg könnyebben elviselni?

praktikák?


2011. jún. 7. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Solutio Antisudorica!

Gyógyszertárban kapható és ettől nincs izzadás!

A test bármely részén használható!

2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok, alig hogy kimegyek a levegőre, már érzem is hogy csorog a hátamon az izzadtság, vagy hogy ragad mindenem. Talán érdemes lenne kipróbálnod a Solutio Antisudorica folyadékot. Mondjuk ezt elsősorban hónaljra kell használni, de én van hogy a hátamat is egy kicsit bekenem vele, és nagyon jó. Ez tényleg izzadásgátló. Gyógyszertárban lehet kapni, kb 500 Ft. Az egyetlen hibája, hogy alkoholos, ezért van hogy csíp néha, vagy viszketek tőle egy kicsit. De amúgy nagyon jó!
2011. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óóó de jó lenne... remélem beválik! Igazából még nem hallottam erről, de unom már, hogy napi 2 inget használok el, pedig ülő munkát végzek (s ugye bár a zárt ruházat megkövetelt egy hivatalban)... Köszönöm a tippeket, remélem beválik. (kopp-kopp)
2011. jún. 7. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok)

A második válaszolónak is ajánlom a kamillás hintőport az oldat használata után 2-3 percel (vagy, ha csak viszket a bőrfelület)!

Megszűnteti a viszkető érzést!

2011. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!