Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől ráng a szemem?

Mitől ráng a szemem?

Figyelt kérdés
rendszeresen, minden nap, többször is előjön pár percre. régen is volt ilyen, a munkahelyem miatt stresszeltem, akkor szedtem is stresszoldót, attól elmúlt. de most ilyen problémám nincs, és fogalmam sincs, h mitől lehet...
2009. márc. 16. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak néha szokott az izom rángatózik benne.

Szerintem menj orvoshoz, akkor is, ha már voltál.

Adjon beutalót,vizsgálatra, vagy oda, ahol megnéznek, mert lehet, hogy valami idegi problémád van.

Nem hiszem, hogy mindenre bogyót kell szedni.

2009. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, hogy a stressztől és a fáradtságtól rángatózik a szem(héj)ad.
2009. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen ezek amit leírtak valamit főleg magnézium...esetleg kalciumhiány
2009. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
TIC a neve a betegségnek, ideggyógyász kezeli. Stressztől alakul ki. Milgamma-t, vagy B1 vitamint szedj rá, de leginkább fordulj orvoshoz.!
2009. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen ez valóban tikkeléshez hasonló, de ha a fáradság okozza, akkor idegzsába, így jobb ha kevesebbet ülsz a monitor előtt!

Tornáztasd a szemed és jobb lesz.Nézz körbe körbe amennyire tudsz, aztán csukd be 1-2 percre, majd masszíroz.

Ha sokat nézed a monitort vagy tv-t akkor érdemes naponta többször, ráadásul nyugtató hatása is van.

A tikkelés már egy komolyabb fokozata az idegrángásnak, de ebből lehet az is!

2009. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!