Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemem mostanában elég...

A szemem mostanában elég sokszor "ráng". Ez mért van?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokszor ráng ott a szemem alatt. Érdekes nem vagyok se ideges se stresszes csak úgy kijön. Az orvos aztmondta hogy elfárad az az izom és elkezd rángani. Ez normális? Valami tipp hogy mért van?

FONTOS hogy nekem nem a szemhéjam hanem a szemem alatt ráng. Hallottam hogy ez TIC vagy idegrendszeri probléma.


2010. okt. 23. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt a szemem alatti rángás,de ez nem TIC!!Egy kis idő után magától elmúlt,fogalmam sincs,hogy mi volt!Mondjuk nekem ez elég stresszes időszakomban volt,azt hozzátenném!
2010. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ásványi anyag vagy vitamin hiány lehet. De lehet, hogy erőlteted (pl. ha sokáig vagy ébren, sokat ülsz monitor előtt stb.).
2010. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiány vagy esetleg B-vitamin. De 90%, hogy az előbbi. Vegyél pezsgőtablettát vagy kapszulát, 1 héten belül enyhülni fog, majd meg is szűnik.
2010. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!