Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Annyira gáz!

Mit csináljak? Annyira gáz!

Figyelt kérdés
Mindig fel vagyok puffadva. Még akkor is puffadok ha nem eszem semmit. Főleg este legdurvább. Annyira gáz h menjek így közösségbe.Vki valami megoldást !!!Lécci
2011. máj. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz.

szedj espumisant.

2011. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy valamilyen egyensúly felborult odabent.

Pár nap joghurt, kefír, az élőflórák miatt (a bifiduszeszenzisz befigyel), meg időnként egy kis Normaflore, biztos, ami biztos.

Rendszeres, egyszerre kisebb mennyiségű étkezés.

2011. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki. Ennek még komoly oka is lehet. A banális stressz-től, komoly szervi bajig.
2011. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kiskorom óta ez van. Az orvosok nem tudnak SEMMIT!!! ja de megállapítják h puffadok :@
2011. máj. 16. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálni kizárásos alapon hogy milyen étel okozza ezt. Próbálj meg egyszerre csak egyféle ételt enni, így könnyen rájössz a tünetekből hogy mi okozza a puffadást.
2011. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem, hogy ha meg nem eszel semmit és úgy is van, akkor szinte biztos hogy a stressz nem megfelelő lereagálása lehet az ok. Azt pedig úgy tudnád kiküszöbölni, ha megtanulnál pozitívabban gondolkodni, tudatosan kizárni a negatív gondolatokat a fejedből.
2011. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ezzel a gonddal küszködök ,hogy eszek és eszek, na persze nem orbitális mennyiségeket, és napi 2-3 liter folyadékot megiszok és annyira felvagyok puffadva. Én ezt a bajt a rendszertelen emésztésre tudom fogni. Én is voltam már orvosnál, semmit sem tudtak mondani. Max annyit hogy néha feküdjek a jobb oldalamra, na de ha vendégségben vagyok, vagy ha suliban vagy ha s munkahelyen....nem engedhetek meg magamnak ilyet. A gyógynövényes boltokban lehet kapni Elhízás elleni teát( ez is a neve) és azt lehet 3-4 hétig csinálni. Nagyon jó volt, amikor ittam, sosem nőtt meg a hasam annyira hogy 3 hónapos terhesnek nézzek ki :) Na de elmúlt a 4 hét és be kellett fejezni mert a két kúra közöt kell 3 hónap szünetet tartani. Nemsokára elmegyek az orvoshoz és megérdeklődöm tőle, hgoy lehet e ezt folytatni, emrt nekem nagyon bevált. Az eladó szerint eza 3 hónapos szünet csak az EU szabályzata, szerinte folytathatom. Barátnőm a fokhagyma kapszulára esküszik, azt még nem próbáltam.
2011. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!