Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Reggel-este zuhanyzok,hogy frissen tartsam magam,minden frissítő újfajta dezodort kipróbáltam,(a legdrágábbakat is),és a környezetem igényes lánynak tart.de mégis van egy kínos problémám!

Nagyon izzadok!Sehol máshol,de a hónaljam állandóan "úszik"!Imádom a pólókat,trikókat,a színes ruhákat,de pillanat alatt foltos lesz!Télen-nyáron ez van,és már nem tudok mit tenni!

Voltam már bőrgyógyásznál!Ő mondta a szokásos bla-bla szöveget,hogy a stresszes életmód,stb... De amikor önfeledt vagyok,és vidám,akkor is izzadok,és változatlan mennyiségű verejték keletkezik:( Minden csinos ruhám így megy tönkre:(

Rendszeresen szőrtelenítek természetesen...

Mit ajánlotok? Van valami gyógytea erre,vagy más mód ennek megszüntetésére?

Kérlek segítsetek,mert írtó bosszantó ez a helyzet!


2011. máj. 12. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Most olvastam,hogy van egy Solutio antisudorica nevű szer.

Valaki használta már? Mennyire hatásos?

2011. máj. 12. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben a solutio antisudorica-ban is van aluminium, mint a legtobb honaljdeoban. A rengeteg aluminium az egyik oka a nagymerteku mellraknak. Az aluminium nagyon klassz fem, egy csomo mindent lehet belole csinalni, de az emberi testben semmi keresnivaloja!


Ne az izzadast akard gatolni, hanem a miertjet kutasd ki! A tested egy tokeletes gep, es ha jol mukodik, akkor egy boldog ember lehetsz a borodben. Ha valami nem mukodik jol, akkor a tested jelez. Neked peldaul az eros izzadassal.

Nezz utana mik okozhatnak izzadast. Ne a tunetet akard eltunteni, hanem keresd az okat es azon javits.

Az eros (normalistol eltero) izzadast a pajzsmirigy rendellenes mukodese okozhatja, tovabba cukorbetegseg, tulsuly, fertozes.


Menj el egy teljes verkep, vizelet vizsgalatra. Keress fel egy dietetikust es beszeljetek meg mit hogyan mikor kell enni. Lehet, hogy egy egyszeru etrendvaltoztatassal kikuszobolheto.

2011. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egészséges vagyok,és egészséges életet élek.Ezeket a mondatokat,amiket leírtál,már hallottam.

Nincsen kiváltó ok.Egyszerűen csak ilyen típus vagyok.AQz izzadás szeretném megszüntetni,és akkor leszek igazán boldog!

2011. máj. 12. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos én is ilyen vagyok,de nem ennyire izzadós:) anyukám viszont igen és mindketten egy természetes alapanyagokból zzagtalan golyós dezodort használunk...használ!:)


szerintem bármelyik drogériában segítenek ha annyit mondasz hogy természetes alapanyagokból készült golyós izzadásgátlót keresel...:)

2011. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak!

1-2 hete kipróbáltam egy Solutio Antisedurica nevű gyógyszertári "folyadékot" és használ! Csodálatos. Bár utánanéztem,van egy-két hátránya,de a lényeg,hogy használ!

2011. máj. 26. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
örülök hogy segíthettem!:)))
2011. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!