Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fél éve lejárt szavatosságú...

Fél éve lejárt szavatosságú Frontin?

Figyelt kérdés
Káros? Használ? Lesz valami bajom tőle?
2011. ápr. 26. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még sosem vettem be lejárt szavatosságú gyógyszert. Alapvetően jó gyógyszer, a párom szedi. Szerintem ha van lehetőséged felíratni, ne vedd be.
2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne vedd be. nem tudhatod hogy bajod lesz e tőle.
2011. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ételt sem "vennék be" nemhogy lejárt gyógyszert.
2011. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a gyors válaszokat!
2011. ápr. 26. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd be,igyál inkább egy nyugtató teát,vagy írass másikat,és a régit vidd vissza a patikába.
2011. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, nem vettem be, félek, hogy történne valami baj. Köszönöm!
2011. ápr. 26. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Orvos ismeröseim simán beszedetnek még a gyerekeikkel is ennyi idővel lejárt gyógyszert, tablettával nem lesz semmi bajod, ha lejár fél évet, de nem javaslom, hogy bevedd, mert a xanax az rossz.
2011. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyébként utánakerestem itt gyakorikerdesek.hu-n, és találtam egy kérdést, ahol azt válaszolták, hogy a mai gyógyszereket már úgy gyártják, hogy ha lejár a szavatosságuk, akkor sem mérgező hatásúak. Maximum nem lesz hatása.

Köszönöm!

2011. ápr. 27. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!