Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 3. ik este voltam "rosszul...

Már 3. ik este voltam "rosszul" azután semmi bajom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

már ez 3-ik este hogy rosszul voltam,ugy értem hogy hirtelen melegem lett,és rosszul éreztem magam,de nemtudom mit is érzek pontosan,először nemtudok elaludni aztán meg melegem lesz,de a harmadik este ugy hogy közötte hetek telnek el,például április 11-én volt a másik,tegnap este meg megint..és utána meg lenyugszom,és elalszom és jól vagyok,de van hogy hétköznap is nagyon érzem ha megfogom hogy dobog a szivem,vagy nehezen veszek levegőt..de szerintem beképzelem,mert csak ez jár a fejembe,ha valamit hallok a tévébe hogy ezzel ez történt mert fájt a hasa,akkor egyből megijedek hogy ugye nekem nem ez van...mi lehet ez?ugye nem súlyos!

14L


2011. ápr. 18. 19:39
 1/3 anonim válasza:
oo dehogyis!!nekem is voltak ilyenek, de egy ido utan elmultak
2011. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stresszes lehetsz mostanában.Ezek idegi eredetű problémák.Sok nyugalom kellene.
2011. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
oo dehogyis!!nekem is voltak ilyenek, de egy ido utan elmultak
2011. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!