Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
22 vagyok, 160 magas és 38 kg és nem tudok hízni. Nem vagyok anorexiás, megeszek mindent, még sem vagyok képes hízni. Néha van úgy hogy keveset eszek, mert elég stresszes vagyok a suli miatt, de ez nem jelentős. Sose hagyok ki étkezést és a csokit is szeretem. Ismerőseim azt mondták pár éve, hogy ne féljek, mert ha elmúlok húsz, csak úgy jönnek fel sorjában a kilók... Mit tegyek? Nem érzem jól magam a bőrömben, és ezt sokan nem hiszik el, sőt hisztinek tartják, mert miért nem örülök annak, hogy sovány vagyok, akármennyit és akármit ehetek, nem fogok elhízni... holott engem legalább annyi zavar a helyzet, mint egy mindenáron lefogyni vágyót. Kitartó embernek tartom magam, de amíg egy túlsúlyos kitartással és önfegyelemmel le tud fogyni, úgy én képtelen vagyok meghízni.
2011. ápr. 10. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1 hétig csökkentsd le a kaja mennyiségét,utána emeld vissza a megszokottra vagy még feljebb a mennyiséget.

Elvileg garantált a hízás,ez a jojo effektus amitől a lefogyottak visszahíznak.

Fogyókúrás oldalon olvastam,ahol hízni vágyók is irnak.

2011. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló tanácsában nincs tapasztalatom, de nem ajánlom, hogy ne egyél.


Amit tudni kell:


Genetikai szabályozás eredménye, hogy ki mennyit vesz fel a tápanyagból.


Javaslatok:


1) Orvoshoz

plusz, vagy ha ő nem tud segíteni, vagy azt mondja ne foglalkozz vele:

2)Csukd be a szemed, lazulj el. Képzel el hogy ahogy emésztesz, nagy vonalakban elég. Amikor az ételből felszívódnak a tápanyagok, a májad eljuttatja azt a megfelelő területekre, magának is tartalékol, a többiből zsír lesz, csak bizony nem mindegy hogy hol rakódik le. Lásd magad előtt, hogy te kontrollálod. A szükséges mennyiség eljut a sejtekbe, a többi pedig lerakódik a hasadon. Annyit képzelj el amennyit el tudsz hinni. Meglátod pár napon belül lesz eredménye:) Én most így fogyok:D Lásd bővebben: agykontroll tanfolyam

2011. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dokinál már jártam, biztos ami biztos, csináltattam egy vérképet, de semmi extra nem látszódott rajt, felírt vastablettát és ajánlott béres tablettát meg vitamint, azóta szedem őket de semmi hatás. Béres cseppről hallottam hogy hizlal és a fogamzásgátlóról, az előbbi nem vált be, az utóbbival meg úgy vagyok hogy ha épp amúgy sem kell, akkor minek szedjem, pénzkidobás meg amúgy is árthat a szervezetnek?
2011. ápr. 10. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

fogamzásgátlót tényleg nem javaslom, hmmm... hát dietetikus, másik orvos... a nővéremnek fájt a feje nem tudtak vele mit kezdeni egy természetgyógyász pár kezeléssel segített neki...

van egy meglepően egyszerű technika és padlót fogsz a hatékonyságától:D


Pohár víz technika


Miért hatásos: Biztosan veled is előfordul, hogy félrenyeltél... agy agyad megtanulja, hogy ha folyadékot iszol jobban kell figyelni. Na most jön a trükk: az agyad fő feladata, hogy életben tartsa a testet.

Este önts egy pohárba vizet, tedd a szádhoz, csukd be a szemed

és mondd azt magadban:

"Rövidesen választ kapok arra a kérdésemre, hogy hogyan tudok hízni"

de csak a felét idd meg a pohárban lévő víznek


másnap mikor felkelsz ugyan ezt tedd miközben megiszod a megmaradt vizet


napközben ha meglátsz valamit, vagy boltot, vagy hirdetést, vagy csak valami ötleted támad olyan "aha" érzés kíséretében arra figyelj oda. Ha nem jön válasz ismételd meg este.


Egy megdöbbentő példa, hogy működött extrém esetben:


Volt egy házaspárt volt egy különleges növényük (már pontosan nem tudom mi, de valami érdekes) nevelgették szépen a kertben. Egyszer csak elkezdett elszáradni a levele. Nem tudtak vele mit csinálni, akárhogy próbálkoztak. A feleség kipróbálta az említett technikát, és eszébe jutott egy gondolat: "Adjatok neki halat!"


Elmondta a férjének és nevettek együtt a válaszon. Másnap a nő vásárlás közben az egyik gyógynövényes bolt mellett elsétálva látott egy plakátot egy növények számára készült halcsontot tartalmazó tápszerről. Megvette és helyrejött a virágjuk.:)


Ha választ kaptál ezzel a technikával és nem érted, kérdezz rá a válaszra hogy mit jelent:D


Jó éjt:D

2011. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az ilyen humbug dolgokban, mint agykontroll.
2011. ápr. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!