Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek csak szimulál?

Szerintetek csak szimulál?

Figyelt kérdés
Barátommal mikor összeveszünk mindig rosszul lesz, fáj a szíve, nem kap levegőt, szédül, ideges, remeg, zsibbad a keze,és nem tud magáról. Ez csak akkor van,ha ideges. Ilyenkor mindig megijedek, és kibékülök vele. Utána kb. 30perc,és jól lesz! Csak játsza? 23 éves, nem lehet ilyen..!??
2011. ápr. 10. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni, menjetek el egy kivizsgálásra.

Lehet, hogy csak szimulál, de az is, hogy haldoklik

2011. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szervi (szív) problémái igazoltan nincsenek, akkor szerintem pánikbeteg lehet.Ezt pszichiáter tudja megállapítani/kezelni.
2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért csak vigyázz a pszichiáterrel, 23 évesen volt először ilyen rohamom(sokaknál amikor a fejlődés megáll, de soknál elmúlik, nálam is elmúlt), ha 5 percet foglalkozik veled, majd receptet ír fel, amitől zombi leszel, hagyd ott. Én a pszichológiában hiszek, nem a pszichiátriában. Persze most mindenki mondja, hogy orvoshoz menj, de úgysem fognak találni semmit nála, csak felhúzzák az agyát! Engem nagyon megaláztak. Azt látták, hogy nem szimulálok, de nem jöttek rá az okra, EKG, meg tüdőröntgen volt. Azt hittem szívrohamom van, miután rendbejöttem a kórházban, mondták, hogyha van kis emberi érzésem, akkor lehetőleg karácsony napján ne jöjjek máskor(köszi az empátiát, legközelebb inkább felfordulok). Meg keverik a hipohondriával. Szomrú. Előfordulhat az önsajnálat, de szerintem ez olyan, hogy nagyon meg kell tudni játszani magad, sokkal nehezebb, mint állni a veszekedést. Ha átlagnál nem vagy naívabb, és ilyesztő, akkor nem színlel állandóan.
2011. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!