Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért büdös a lábam?

Miért büdös a lábam?

Figyelt kérdés

eddig nem volt soha büdös, de most körülbelül három hete rendszeresen büdös, már vettem új cipőt, rendesen mosom rendesen meg is törlöm a talpam, vettem már szagtalanító sprét de semmit nem használ!

mitől lehet?? mi lehet az oka?

nagyon zavaró kérlek segítsetek !

mit csinálok rosszul ?: /

normális válaszokat előre is köszönöm !


2011. márc. 23. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyu, gombásodás, illetve van akinek a szervezete ételre (pl krumpli) reagál igy.
2011. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

..Ez igaz, én ha rántottát eszek, azt érzem a bőrömön.

Lehet, hogy tényleg valami gomba telepedett meg a körmöd/bőröd alatt. Azt már hiába mosod, de van rá egyszerű gyógymód. Menj el bőrgyógyászhoz! (Nem ciki, látott ő már cifrábbat is.)

2011. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2011. márc. 23. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Gomba is, baktérium is okozhatja. Mindkettő ellen hatásos a Mycosid fertőtlenítő hintőpor. Szórd a cipődbe, és ütögesd előre az orrába. Eleinte hámlani fog tőle a bőröd, de ez nem baj.
2011. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!