Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffein érzékenységet hogy...

Koffein érzékenységet hogy lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jött elő,hogy majd kiugrott a szívem, remegett a kezem, zsibbadt a bal oldalam, szúrt a szívem környékén, szédültem, hányingerem volt.Mindez kb. 2dl kólától.
2009. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is majd kiugrott a szívem,izzadtam,szédültem,nagyon rosszul voltam.Először egy capuccinotól utána én is kb.2 deci colától.Úgy hogy elötte pár héttel ittam capuccinot akkor nem volt tőle bajom,ilyen hirtelen jött ki rajtam.Elötte se kávéztam pedig,ritkán ittam egy capuccinot a tehességem alatt az alacsony vérnyomásra.
2009. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez érdekes.

én csak meghökkentően nagy mennyiségtől és mindössze egyszer lettem csak olyan rosszul, hogy remegtem és ideges lettem, szédültem és hányingerem volt. kb. 4 óra alatt megittam egy eszpresszót és három instant kávét, aztán a repülőn kicsit kellemetlenül éreztem magam.

szeretem a kávét, alacsony a vérnyomásom, napi 3-4-5 csésze nem ártott meg soha, évekig kávéztam (pár hetes szünetekkel, hogy ne legyek koffeinfüggő).

most viszont már két csésze feketeteától is hasmenés jön rám. más tünetem azonban nincs. én úgy gondolom, ez is koffeinérzékenységnek számít.

2012. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!