Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este minden különösebb...

Tegnap este minden különösebb ok nélkül nagyon erősen kipirult az arcom, szédültem, le kellett feküdnöm. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Megmértem a lázam, úgy éreztem, felszaladt vagy 40 fokra, gondoltam vmi infulenza kezdet lesz ez..De mégcsak hőemelkedésem sem volt.Alacsony vérnyomású vagyok viszonylag(100-105/80) és ez nem szokott ingadozni, elég rendszeresen mérem, szóval nem hinném, hogy felszökött a v.nyomásom, pedig a tünetek alapján erre is gondoltam.A fejem napok óta fájdogál.Tapasztalt vki hasonlót?
2009. febr. 13. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen értágulat, ezt követő vérnyomás esés.

Ok: pl. fürdés után melegvíz esetén, vagy vacsora utáni hasi vérbőség, vagy gyógyszer hatás.

2009. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah és fiatal, 17 éves lány vagyok, egészségesen élek.
2009. febr. 13. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig ez magas vérnyomás tünet, a fejfájás is az.


ha mondjuk leesett volna a vérnyomásod akkor nem kipirosodtál volna hanem elsápadsz hírtelen, de a szédülés és fejfájás ugyan az.

2009. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a tünetek alapján én is magas vérnyomásra gondoltam, a kipirulás miatt..de nagyon ijesztő volt, soha nem tapasztaltam még hasonlót, bár olyan volt, hogy az alacsony vérnyomás miatt ájultam el, akkor is nagyon rosszul voltam, de az vhogy más volt.Pedig megmértük a vérnyomásom, mikor kicsit jobban lettem és 110/80 volt.Ez magasabb, mint ált. szokott lenni, de még így is inkább alacsony..szóval nem értem=/
2009. febr. 13. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!