Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a szívem kb 3 órája és...

Fáj a szívem kb 3 órája és nem múlik el. Mitől lehet és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
14 éves csaj vagyok. Nem akar elmúlni. Egyébként semmi rendellenesség, teljesen egészséges vagyok. El fog múlni hamarosan? Édesanyám azt mondta hogy lehet hogy az influenzát fogom elkapni, attól is fájhat. Remélem nem lesz semmi komolyabb baj. =/
2009. febr. 6. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Konkrétan a szíved nem fájhat, csak körülötte. Lehet izom összehúzódás is(rosszul mozdultál). Nekem is sokszor van ilyen. Ha nem zsibbad a baloldalad(pl:bal karod) nem hiszem hogy szíves vagy. Annak lennének komolyabb tünetei is. (szédülés,ájulás-érzés, stb...)
2009. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni:

A fájdalom légzéssel összefügg-e vagy sem?

Hogyan jelentkezett?

Kisugárzik-e valahová?

Az erőssége változott-e a 3 óra alatt?

Mennyi a szívveréseid száma?

Ritmusos?

Ha nem múlik, (pihenésre), vagy terhelésre erősödik, vagy fulladás jelentkezik, akkor orvos, EKG vizsgálat szükséges.

2009. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a szíved lesz az, hanem a gyomorszájad.
2009. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!