Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség, Nincs ötletetek,...

Segítség, Nincs ötletetek, hogyan tudnék aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már nagyon régóta nem tudok aludni, bármennyire is álmos vagyok, folyton forgolódom órákat mielőtt elalszom és akkor is egész éjszaka forgolódom, kiabálok álmomban, többször felébredek, Reggel meg olyan vagyok mint akit kimostak. Már iszonyatosan fáradt vagyok, és mindenképpen aludni szeretnék ma éjjel, de félek hogy a sok hülye tűzijáték és petárdaropogtatás miatt még nehezebb lesz.

Nincs valami ötletetek? Pl valami általában minden háztartásban előforduló gyógyszer vagy ilyesmi? Pl. ha beveszek egy marék algopyrint? :S fogalmam sincs..


2010. dec. 31. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszerek vannak otthon?
2010. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
füldugó, igyál mézes tejet, ne egyél későn, vegyél egy meleg fürdőt, hallgass halk, nyugtató zenét, szellőztess picit a szobádban.
2010. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szilveszterkor?Hát a füldugó az tényleg jó ötlet meg a mézes tej is!
2010. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálam ezek a mézestejes dolgok sajnos nem jönnek be!! Próbáltam én már kamillateát is meg ilyesmiket.. :S

amúgy rengetegféle gyógyszer van itthon(1kérdezőnek) vegyek be egy pohárnyival mindenféléből, azt hátha kiüt? XD

Most már komolyan valami drasztikuson gondolkodom, mert nagyon rosszul vagyok(

2010. dec. 31. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:

A füldugós vagyok:D

Próbáld kikapcsolni az agyad. Mondom hallgass valami zenét, bújj a meleg ágyba, kezdj el álmodozni valamiről :)

2010. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem is valami nyugis zenével próbálkozhatnál.

Habár én csak 15 vagyok szóval annyi gondom nincs mint 1 felnőttnek, de tavaly nagyon stresszeltem a felvételin, meg alapból nehezen aludtam el.

Nekem is a zenehallgatás segített. Ha nem tudok elaludni fél óra után sem, akkor elkezdem hallgatni Bob Marley Buffalo Solider című számát. (: http://www.youtube.com/watch?v=tL1h4eY5OWY


Szerintem valami stílusodhoz illő de nyugtató, kevésbé pörgős zenével próbálkozz, hátha Neked is bejön.

Sok sikert a probléma megoldásához, aludj jól! (:

2010. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Soldier*, elírtam, bocs.
2010. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát az álmodozás nem lenne rossz ötlet, de ha elkezdek gondolkodni az sosem vezet jóra... Mindig jönnek a rossz gondolatok és ezért sem bírok aludni. Ezért kéne tényleg valami gyógyszer ami eltompít vagy ilyenek.

De azért köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 31. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megtanulni irányítani a képzleleted egy kicsit. Ha elkezdenek a szörnyűségek megjelenni akkor gondolj valami nyugis, szép dologra. Mondjuk egy szívecskés unikornisra :D
2010. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mézes tej receptjét leírja valaki privát -e-mailben
2011. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!