Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongástól, fájhat az ember...

Szorongástól, fájhat az ember mellkasa, napokon át?

Figyelt kérdés
Voltam már a háziorvosnál,meghallgatott,ekg-t csinált,minden nagyon rendben.Szerinte lelki oka van,szorongás.Irt fel frontin 0,25 tablettát,napi 1 szemet,ez segit vajon?Sajna sokat agyalok ezen,és sokszor érzem a nyilalást,szúrást.Volt már valaki igy?Köszi előre is.
2010. dec. 26. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, fájhat stressztől. Ne szedj rögtön nyugtatót, ha csak ennyi a tüneted, inkább próbálkozz előtte homeopátiával vagy gyógynövényekkel! Nekem pánikbetegségre a Sedatif pc nevű gyógyszer bevált, mellette aromaterápiázom és légzőgyakorlatokat is csinálok.
2010. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Megkérdezhetem hogy napi hány szem kell abból a bogyóból?És milyen teát iszol?Én a citromfüt vettem.
2010. dec. 26. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A tájékoztató szerint napi 3-szor 1 vagy 2 szem kell, de nekem bőven elég reggel és este egy-egy szem, sőt néha még annyi se kell. Teából borsmentát és citromfüvet szoktam inni.
2010. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!