Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rengeteg a gyomorsavam az...

Rengeteg a gyomorsavam az orvosság megvan rá, miket egyek hogy egészséges legyek végre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

lugos kajákat. most nemfogom felsorolni mindet, írd be google-be h lúgos ételek.

nekem egyébként a citromos víz szokott segíteni. és nem, a "limonádé" nem savas.

2010. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves sorstárs!Nekem is annyi savam van,hogy az orvosom szerint egy falu helyett tudnék emészteni.A sok sav nem betegség,hanem egy állapot,amiért mi vagyunk a vétkesek.Minden betegségünkért mi vagyunk többé-kevésbé a vétkesek.Az egyik kórházban olvastam valahol:Az leszel amit eszel!--Milyen igaz!--Emlékezz vissza-mondjuk egy hétre-mit ettél?Ha kielemezed,már rá is jössz,hol hibáztál,miért vagy "savas".Én a kérdésed inkább úgy írtam volna ki:mit ne egyek,hogy ne legyek ennyire savas.Tehát az én "maszek"véleményem szerint NE !! fogyassz kólát,semilyen gyümölcslének kikiáltott löttyöt,kávét főleg ne,paradicsomos ételt kerüld el nagy ívben,(érdekes,hogy nyersen lehet annyi par.-t enni,amennyi belémfér,de ha főtt,sült par.-t eszem,fél óra múlva,szó szerint kibuggyan belőlem a rengeteg sav)Az édesség rengeteg savat termel.Ha édesíteni akarsz valamit,akkor használj repce mézet.(lúgosít állítólag)tehát használ.Kerüld el a vörös bort!Eszméletlenül savasít!(hát még ha cólával iszod!)Mindennemű füstölt élelem savasít.Ja,-az összes hüvelyes növény:bab,borsó,lencse szintén "bűnös" abban ha ég a gyomrod.Mi maradt ki?? Meg van!Vörös,-fok hagyma,és a bors!Na,ennyiből megvolnánk! Ha ezeket kerülöd,csökkenni fog a gyomor égésed.De csak csökkenni,-megszűnni sohase fog!Olyan mint egy jó barát.A sírodig nem hagy el.Tehát ha nem teszel ellene,mi vár rád?Taoasztalatból beszélek,a hátam mögött van már,tudom mit beszélek,én is így kezdtem mint te.Csak én fütyültem mindenre,fiatal vagyok,mi bajom lehet egy "kis"gyomorégéstől?Hogy mi bajom lett?A következők:Először nyelőcső felmaródás,majd nyombél fekély,most pedig vastagbél rák.Amit bizony meg kellett műteni,kemoterápia, stb...Amit el lehetett volna kerülnöm,ha annak idején meg mertem volna valakitől kérdezni-úgy mint te-és tettem volna ellene,hogy ne legyek beteg.Amiket leírtam,személyes tapasztalataim alapján írtam.Nem fontos megfogadnod,de ha rám hallgatsz,és egészséges akarsz maradni,megfogadod őket.Ne feledd:-az okos ember a butától is tud tanulni!
2010. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ba*meg milyen igaza van fogadd meg amit ir midnen részletét!
2010. dec. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boda Sándor ***** válasza:
A savasodás korunk egyik komoly problémája!Édes apám is borzasztóan savas volt vittem neki egy komoly alga komplexet azóta még a köszvénye is rendben van gyógyszer nélkül!Ha meg nyalatom vele a latmusz papírt ami korábban sárga volt most meg majd nem lila!Fontos vele foglalkozni mert az egész testre ki hat ami sok betegség forrása!
2010. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2011. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!