Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen praktikákkal lehet...

Milyen praktikákkal lehet elviselni ezt az állandó fagyos időt?

Figyelt kérdés
Az "öltözz fel melegen"-en kívül.
2010. dec. 5. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Fűtsél be.
2010. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de annál okosabbat nem lehet tanácsolni a hideg ellen, minthogy öltözz fel meleg ruhákba!...


No, de azért megpróbálom :

- Menj el Ausztráliába, ott most nyár van...

- Ne mozdulj ki a fűtött lakásból...

- Mondogasd sűrűn : "Szergej fasza gyerek, nem fázik!"...

- Öleld át a vaskályhát és vidd magaddal...


Válogass!... :-DDD

2010. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De mindenki nehezen viseli? - mármint aki fázik. Borzaszó nehéz minden ilyen hidegben!

2010. dec. 5. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
És ez még nem is a leghidegebb. Ne depizz be, ez van. Kontinentális éghajlaton élünk. Cserébe van rendes nyár is.
2010. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok foró teát igyál.


Bár forróságban forró tea analógiájára, sok hideg kólát.

2010. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már a múltát várom, minden nap strigulázom.
2010. dec. 5. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép kis vers volt. Én is várom a múltát, de hidd el, könnyebb elviselni, ha valami hasznosat csinálsz, és keresed a jó dolgokat a mindennapokban, mint ha strigulázol.
2010. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el korizni, síelni stb, garantált, hogy nem fogsz fázni közben. Egyébként én nagyon szeretem a telet, a hideget jobban el bírom viselni, mint nyáron a 40 fokot, akkor úgy érzem, megfulladok és megállás nélkül izzadok, nem tudom, mások mit szeretnek a nyárban :S Persze fázni se jó, de azért a hóesés nagyon szép :)
2010. dec. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden évszaknak meg vannak az előnyei:)

Én az összeset szeretem!!:)

A télben a hóesés, szép havas tájak, karácsonyi hangulat, illat, rokonokkal való találkozás, barátokkal való szilveszterezés és a jégkorizás a szép.Na meg persze, jön a "Már a felén túl vagyok." c. mondat, már ami a sulit illeti:D

Én bírom a hideget, mondjuk nekem olyan kabátjaim vannak 6 éve, amik belülről szőrmések!:D

Hordok kesztyűt, sálat, sőt ami újdonság a korábbi évekhez képest, hogy sapkát is hordok.Ez nálam nagy szó:)


Anyum már most harisnyát hord nadrág alatt, én pedig arra gondoltam, hogy a héten felveszem a mikulásra kapott vastagabb cicanacit(alá persze harisnyát is) egy hosszított felsővel...csak közbe szól a vírus:S:D

No se baj:) Harisnyát farmer alá csak akkor hordok ha tényleg hideg van vagy ha szánkózni, korizni megyek.Szóval -5°C és attól hidegebb van akkor jön a harisnya is:D


Egyébként gondolj bele, télen lehet forralt borozni, teázgatni.Nyáron nem esne jól, sem a forralt bor, sem a meleg tea:D

15/L

2010. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi!
2010. dec. 6. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!