Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek vannak még ilyen hülye...

Kinek vannak még ilyen hülye dolgai? Én csipkedem a bőrömet, sokszor már fáj, beszakad a körmöm körül.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt csinálom. De rájöttem csak akkor ha uncsizom.


21/L

2010. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én a hajamat szoktam a pólóm vagy pulcsim nyakába rakni. mindig egy tincset. Tök jól lehűt és addig sincs az arcomban.

Illetve ha be van fonva akkor kényszeresen visszagyűröm a kicsúszott tincseket.

2010. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én naponta 3x legalább kitiszítom a fülem... amellett, hogy mosom is minden nap :)
2010. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ujjamat tördelem.
2010. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én is az ujjamat tördelem, de anyu ismerősének a lánya azt csinálja, hogy:


pl ha be akar menni az ajtón, ki nyitja-be csukja, ki nyitja-be csukja, ki nyitja-be csukja, és utána megy be:S


a toll ugyanez, ha írni akar, előtte vagy 10szer kattintgatja mielőtt el kezd írni


és az újsággal is hasonló képen cselekszik:S


22L

2010. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Anyám csipkedte a szemhéját, dörzsölgette az ujjaival. Értelmetlen pótcselekvések...
2010. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én suliidőben teljesen lebontom a hüvelykujjaim melletti bőrt,néha már az ujjam feléig...Véresre szoktam kapircolni,de valahogy iskolában mindig ezzel vagyok elfoglalva(függetlenül attól,hogy odafigyelek-e a tanárra vagy sem)
2010. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
tesóm mindig nyomogatja a capslockot miközben gondolkodik... amúgy én is szoktam csipegetni a körmöm körüli bőrből, mert ott mindig ilyen fehéres nemtudom mi van...
2010. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is tépkedem a bőrt az ujjamon, kb. azóta amióta kezem van. Egészen nagyon kicsi korom óta, de az benne a legrosszabb, hogy nem csak magamnak. Ha meglátom valakin, hogy fel van szakadva a bőre, egyből le akarom tépni, és addig nem nyugszok amíg meg nem engedi. Nemrég az egyik tanáromnak megláttam, hogy az ujján fel van jőve a bőr, és már nyúltam oda, hogy letépem. Nagyon nehezen, de visszafogtam magam.
2010. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez jópofa. mentek a pontok.
2010. nov. 25. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!