Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álló munkát végzek. Napi több...

Álló munkát végzek. Napi több mint 10 órát állok egy helyben és a nap végére majd leszakad a lábam és beszakad a derekam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami lábfürdő vagy milyen pihentető dolgokat tudnátok javasolni?
2009. nov. 17. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tornázni kéne, keress egy gyógytornászt. Ennek így nem lesz jó vége. Milyen munkát végzel, mióta, hány éves vagy és miért dolgozol napi 10 órát? Munka közben is kéne legalább pár percet tornázni.
2009. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cipő milyen?
2009. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy pékségben dolgozom, ahol nem lehet éppen megállni munka közben. Gyógycipőm van és jártam gyógytornászhoz is, de nem használt.
2009. nov. 18. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:

De hogy van 10 óra munkaidőd? Kifizetik a túlórát? Lehetséges, hogy örülsz, hogy egyáltalán munkád van, de ha ez súlyos egészségkárosodást eredményez, akkor hamarosan nem lesz. Semmilyen se, mert munkaképtelen leszel. Nem tudom, hol élsz, de keress másik, nem ennyire megerőltető munkát, mert ez csak rosszabb lesz, jobb nem. Milyen fizikumod van?

első

2009. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is majd leszakad a 8órától is! :(

De ilyenkor tényleg jobb másik helyet keresni.

2010. febr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!