Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj, utalhat ez...

Mi lehet a baj, utalhat ez személyiség zavarra?

Figyelt kérdés

Mikor reggelente bemegyek még újult erővel érkezem, képes vagyok bárkivel beszélni, poénkodni, imponálóan nézni egy lányra vagy határozottan kiállni az mellett amit gondolok.

Általában mindent megkérdőjelezek, mert észrevettem, hogy az embereknek az imponál hogy ki hogyan mondja azt amit mond és nem a tartalmára kíváncsiak. Egyszerűen az mellé állnak aki határozottabban előadja magát. Nekem is megy ez egy ideig, de ahogy telnek az órák egyre fáradtabb leszek és végül már nem szólok semmit, vagy elbizonytalanodom. Mintha az önbizalmam 24 óra helyett csak 6 órára lenne beosztva, vagy még kevesebb. Hetente legalább 3 nap megfájdul a fejem délutánra és halálosan fáradtnak érzem magam, holott csak tanulok. Nem is tudom egyszer egy senkinek érzem magam egyszer meg mint aki mindent elérhet. Ingadozom, nem vagyok stabil, ez tünete lehet a fáradságnak vagy depressziónak is de nem hinném. Nem tudom. Ötletek?


2010. nov. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem személyiségzavar, inkább fáradtság, téli lehangoltság előjele. Nyáron olyan elememben vagyok, de amikor beköszönt az ősz, kész csőd az egész életem egésszen tavaszig. Pedig én is dolgozom, lekötöm magam, de mégis előjönnek a fáradtság és unottság tünetek. Ilyenkor előveszem a kis Supradin F és MagneB6 vitamonjaimat, és szedegetem őket. Az segíteni szokott.
2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

19:12

18 év alatt ajánlottak ezek a gyógyszerek? Megöli a személyiségem ha nem mondhatom ki amit gondolok, valamivel stimulálni kell magam.

2010. nov. 23. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,nem tudja az ember 24 órán át megjátszani magát.Az nagyon fárasztó.A te magabiztosságod,határozottságod szerintem nem meggyőződésből jön nálad,csupán direkt viselkedsz így,mert úgy látod,azt jobban elfogadják az emberek.És ez persze,hogy fárasztó egy idő után.Szerintem próbáld ki,hogy pár napig csak azt mondod,teszed,ami szerinted igazán helyes és nem azt,amit szerinted elvárnak.És ne gondold ám,hogy mindenkinek imponál a nagyon határozott,öntudatos viselkedés!Vannak,akik a csendes,szerény,visszahúzódó embereket kedvelik jobban.

Különben a nem egészen őszinte magabiztosság nem túl sokat ér,mert aki érzékenyebb,jobb emberismerő,az hamar rájön,hogy valami nem stimmel.

2010. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen normális vagy :)

aki sokat tanul, szünetek nélkül, annak megfájdul a feje

aki emberek között van, azt mindenféle behatások érik, tehát a hangulata is változó

egy kicsit hangulat ember lehetsz, de ez nem baj, sőt lehet, hogy mélyebb érzéseid vannak, mind annak aki mindig egykedvű

szerintem minden normális ember olyan amilyen te vagy

aki azt mondja, hogy mindig nyugodt és buzog benne az önbizalom az hazuuudik :)


-szárnyavesztett angyakok vagyunk, bebötönözve egy emberi testbe-

2010. nov. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!