Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Nemrég észrevettem, hogy egyre több narancsbőr van a popsimon. Más testrészemen nincs szerencsére. Már tavaly is volt egy kevés, de az nem látszott és nem zavart. Jó, azért nem olyan vészes még a helyzet, csak szeretném, hogy nyárig eltünjön valamennyire, hogy ha fürdőrucit veszek fel szebben nézzek ki. Különben nem vagyok kövér, és nem táplálkozom helytelenül. Nem tudom mitől alakulhatott ki a narancsbőr. Próbáltam már különböző krémeket (pl. az avonból), de úgy vettem észre, hogy nem segítettek semmit (vagy csak nagyon keveset). Ha tud valaki valami jó módszert cellulitisz ellen, akkor az léci ossza meg velem, és ha lehet ne torna legyen, mivel az egyetem mellett semmi időm nincs tornázni, sajnos. Pedig tudom, hogy ez lenne a legjobb módszer... Előre is köszi!
2009. jan. 11. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A cellutlit ma az egyik legelterjedtebb szépséghiba, melytől igen nehéz megszabadulni. A hatásos és tartós eredmény eléréséhez célszerű igénybe venni a kozmetikai szalonok speciális narancsbőr elleni kúráit. Erre már sokféle módszer áll rendelkezésre: talán az egyik leghatásosabb a differenciált terápia, mely különféle kezelés kombinációját jelenti. A módszer része a csúszóhullám masszázs: mandzsettákat erősítenek a testre, melyek megtelnek levegővel és a fokozatosan erősödő nyomás a bokától, az alsó lábszáron, a térden, a combon át a lágyékig tart. Hatására újult erővel lendül az anyagcsere mozgásba, s azok a méreganyagok is távoznak, amelyek a szervezetet már régóta terhelték.


A másik hatékony módszer a vákuummasszázs, melynek lényege, hogy egy speciális üvegpisztoly felszívja és masszírozni kezdi a bőrt.


Az eredményes tavaszi szépítkezés és a narancsbőr elleni terápiák eredményének fontos feltétele a sok, naponta legalább két liter cukormentes folyadékfogyasztás, amely lehet gyümölcslé, ásványvíz, tea vegyesen.

2009. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

•táplálkozz rendszeresen,


•tarts gyümölcs-zöldségnapokat,


•folyadéknapokat,


•fogyassz bőségesen folyadékot, legalább napi 2 liter ásványvizet, vagy frissen facsart gyümölcs-zöldségleveket,


•ne sózz,


• és ne fogyassz cukros ételeket,


•kerüld a kávét, a koffeint,


•az alkoholt


•és a cigarettát!



Fentiek helyett inkább


•teljes kiőrlésű gabonából készült kenyeret, vagy tésztát egyél,


•ajánlott a halak és szárnyasok fogyasztása a zsírosabb húsok helyett,


•a sovány tejtermékek favorizálása,


•mozogj rendszeresen, ússz, fuss, biciklizz, stb.,


•végezz légzőgyakorlatokat az oxigénhiány csökkentésére és akinek módja van:

•szaunázzon,


•vegyen gyógyfürdőket,


•végezzen testledörzsöléseket.

2009. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hasznodra válik ha elolvasod ezt az oldalt :


[link]

2009. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jan. 12. 12:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés: az a vákumos dolog, amit a teleshopban is reklámoznak, az is jó? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2009. jan. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!