Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elengedni a füled mellett de...

Elengedni a füled mellett de mindig?

Figyelt kérdés

Mit tennél?



Ha a barátnőd azt mondja dagadt kövér. Igaz, hogy van rajta plusz kg, de nem tesz ellene semmit, csak mondogatja, persze az elején elütöttem hogy nem, utána hogy pici pocid lett stb..


Aztán persze ez több lett, akkor próbáltam segíteni meg elmondani finoman hogy jó lenne ha kicsit figyelne rá..


De minek jegyzi meg ha nem tesz semmit..


tegnap 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani neki az igazat. Nem bunkón, csak tapintatosan. Ha nem akar tenni semmit, az gáz, akkor nem parancsolhatsz neki, de az ő érdeke lenne.
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mondogatja, hogy megnyugtasd - dehogy vagy kövér, és ezzel fedve van, úgymond engedéllyel táplálja túl magát a továbbiakban is.

Az "elengeded a füled mellett" helyett szerintem jobbat tennél, ha megbeszélnéd vele, hogy ez neked nem jön be.

tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es ezen túl vagyunk. Azt hiszi mert fogyott is 2 kgt már " helyben vsgyunk", aztán minden vissza tért a régibe
tegnap 17:49
 4/4 A kérdező kommentje:
ugyanúgy nem tartotta és nem figyelt oda
tegnap 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!