Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok végtelenül...

Miért vagyok végtelenül fáradt/álmos egy jó ebéd után?

Figyelt kérdés

Ma is megtörtént. Karfiolos levest meg bundás pulykát ettem krumplival. Simán visszasétáltam az étteremtől a munkahelyemre, de olyan álmosság tört rám hogy valami hihetetlen. Alig bírtam magam tartani, be is jöttek ilyen mikroalvások, ami elég ciki egy munkahelyen. Rendszeresen előfordul velem. A háziorvos nem túl segítőkész, kiírt vérvizsgálatra (de pl. terheléses cukrot nem kért).

Valaki tudna segíteni, hogy mi bajom lehet? A családban vannak pajzsmirigyek betegek is, bár nekik alulműködéses és elhíztak, én meg vagyok vagy 60 kiló 170+ centis férfi létemre.



tegnap 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emésztés energiaigényes folyamat, természetes ha valaki elfárad étkezéd után.
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A főtt sült és szénhidrát víz enzimrabló mert üres ballaszt steril . Minél nyersebb természetesebb rostban vízben gazdagabb annál jobb .
tegnap 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Evés után általában alacsonyabb lesz a vérnyomás. Én is elég sokszor tapasztalom, hogy kiadósabb étkezés után álmos leszek.
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitágulnak az emésztőszervek erei, azaz megváltozik a vér eloszlása a szervezetben, kevesebb vér jut az agyba. Természetes jelenség.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!