Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fehér zaj jó a horkolás ellen?

Fehér zaj jó a horkolás ellen?

Figyelt kérdés
Csukott ajtón keresztül is hallom a horkolást. Sokat hallottam már a fehér zajról, így érdeklődnék, hogy el-e nyomná a horkolást...

tegnap 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem...
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
De, segíthet, hogy ne zavarjon annyira. Van akinek az is jó, ha megy a teve vagy a radio
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A horkolás nem annak a jele, hogy valaki mélyen, nagyon jól alszik. Az alvási apnoénak nézzél utána, és konzultáljatok a háziorvossal!
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es!


Eddig a ventilátor nagyon szépen elnyomta a zajokat, de most, hogy hűvösebb van és nem megy, így ismét hallom a horkolást...

tegnap 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten feherzaj generator, de amiket írtam is segíthet. Nekem mindig egy orat megy a tévé, úgy alszom el, aztán lekapcsol.

3.

A horkolas nem egyenlő az alvási apnoeval .

tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!