Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az alábbi helyzetben érdemes...

Az alábbi helyzetben érdemes itthon maradni néhány napot a saját és környezetem érdekében? Vagy menjek nyugodtan dolgozni?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nagyon benáthásodtam, fáj a fejem és gyengébbnek érzem magam. Úgy érzem, a torkom is kezd fájni. Lázam még nincs.

Általános iskolában dolgozom tanárként (1-8.o.).

Volt, amikor azért fújogtak rám a kollégák, mert van, aki szerint ennyivel nem kell itthon maradni, ha nincs lázam, mert így is kevesen vagyunk, így a helyettesítés még nehezebb.

Más kollégák meg akkor fújogtak, amikor náthásan, köhögve, de nem lázasan jártam dolgozni, mert hogy a többieket is megfertőzhetem...



tegnap 17:42
 1/2 Cuki manó 2 válasza:
Talán legegyszerűbb az orvost megkérdezni
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Természetesen az orvoshoz megyek, hogy vmit javasoljon, amitől rendbe jövök.


Viszont ha nem leszek lázas, megyek dolgozni.

Ugyanis mindegy, mit csinálok, úgyis egyik, másik oldal fújog.

És vannak többen, akik ugyanúgy bejárnak. Így nem játsszuk azt, hogy én itthon leszek táppénzen (ami sokkal kevesebb), aztán visszatérés után nem sokkal ismét vki fertőz, mert mások is bejönnek, mondva, hogy "csak" nátha, kis megfázás...

tegnap 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!