Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Irodai jellegű szellemi...

Irodai jellegű szellemi munkánál mennyire számít a magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Állítólag ezekben a munkakörökben már nem kötelező a foglalkozás-egészségügyi vizsgálat, azonban nálunk kötelezővé tette a munkáltató. Üzemorvos mennyire szokott kötekedni?
ma 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most ha magas a vérnyomásod, bár attól is függ mennyire, akkor sem fog tudni mit csinálni, elküld háziorvoshoz.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Küldjön. 18 éves korom óta magas a vérnyomásom, egyetlen tablettát sem vettem be. Már nem is irkálja, rájött, hogy szélmalomharc.
ma 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké, de az üzemorvos, ha ezt megtudja, akkor odaküld, de ha nem nagyon sok, akkor csak figyelmeztet.
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak engedjen dolgozni, ennyi a lényeg.
ma 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire magas, ha mér egy 170-et, ott helyben elkezdi csökkenteni (hacsak vissza nem utasítod), aztán elzavar kivizsgálásra, úgy tuti nem enged dolgozni.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs jogosultsága kezelni, hiszen nem ismeri az anamnéziseket, van-e CAVE stb.

Ha pedig nem enged dolgozni, a munkáltató rosszul jár. Végzettségem miatt úgy kapkodnak értem, mint más egy falat kenyérért.

ma 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 170-el semmit sem csinált, csak megijedt és mondta, hogy ezt szerinte kell minimum ellenőrizni.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!