Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szomorú vagyok és...

Nagyon szomorú vagyok és öngyilkos gondolataim vannak. Nagyon magamba vagyok zuhanva semmihez nincs kedvem. Nem tudom mi ennek az oka csak úgy állandóan ilyen vagyok. Mit tegyek az ellen hogy ne legyek így magamba zuhanva?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges és stresszes vagyok napok óta. Állandóan elképzelem ahogy ömlik belőlem a vér és patakokban ömlik szét a padlón. Szedek sertralin nevű gyógyszert most visszavettem az adagból. 100 miligrammot kéne szednem de 50et szedek mert anyám úgy döntött hogy minek nekem annyi. Járok pszichológushoz de nem ér semmit. Mostanába nem voltam nála mert anyámnak nincs kedve elvinni hozzá fel se hívja nem foglalkozik vele

szept. 15. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mitol vagy ideges és stresszes? Először is ennek az okát kéne megszüntetni. Továbbá egyedül nem tudsz eljotni a pszichológushoz?
szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát te tudod először is h mitöl vagy ilyen állapotban vagy mi juttatott el idáig. Vagy már biztos volt rola szo a pszihomokusnál, ha valami nornál dolog akkor tehetsz ellene. Ha viszont komoly dolog akkor nem feltétlen tudsz vele mit kezdeni magad, ha van gyógyszer ha nincs meg ez h anyad nem visz el orvoshoz surubben megint csak nem segit. Nem lehet h nincs pénze rá? vagy tényleg csak lusta? Magadtol nem tudsz elmenni?

Mi a baj amúgy?

szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!